השקעות נדל"ן – טיפים ועוד

השקעות בענף הנדל"ן הן הגדרה כוללת למגוון רחב של סוגי השקעה בכל סוגי הנכסים, לרבות, השקעות בתחום הנדל"ן למגורים, השקעות בתחום הנדל"ן העסקי (משרדים, חנויות, מבני תעשייה וכדומה), השקעות בתחום הפרויקטים (תמ"א 38, פינוי בינוי, קבוצות רכישה וכדומה), השקעות בתחום הנדל"ן מעבר לים ועוד. השקעות אלו הפכו בשנים האחרונות לאחד מאפיקי ההשקעה הפופולאריים ביותר בישראל, וזאת בשל הריבית ה-כמעט אפסית המונהגת במשק ובשל הסיכונים הכרוכים להשקעות בתחומים אחרים.

סיבה נוספת להפיכתן של השקעות נדל"ן להשקעות הפופולאריות ביותר בישראל, היא כמובן עליית המחירים הבלתי פוסקת בכל תחומי הנדל"ן מאז שנת 2007. במהלך שמונה השנים האחרונות, מחירי הנדל"ן בישראל מצויים בעלייה מתמדת (ובלתי פוסקת), דבר המוביל לכך שיותר ויותר משקיעים בוחרים להשקיע את כספם והונם בנכסים מניבים כאלו ואחרים. יחד עם זאת, ההשקעה בתחום הנדל"ן מחייבת את המשקיעים להיות עם "היד על הדופק" בכל הנוגע לאופי ההשקעה אותה הם עומדים לקיים, ולצורך כך, ריכזנו עבור משקיעי הנדל"ן שביניכם מספר טיפים להשקעה חכמה שתניב לכם את התשואה המקסימאלית ביותר.

 

הטיפים שלנו אליכם

הטיפ הראשון שלנו למשקיעי הנדל"ן הוא: ידע זה כוח, כלומר, ככל שתדעו יותר על ההשקעה המתוכננת על ידיכם, כך תוכלו להקטין את הסיכון ולמקסם את הרווח בעתיד. לצורך כך, אנו ממליצים לכם לבחון את כל ההיבטים הנלווים להשקעתכם בתחום הנדל"ן, לרבות היבטי המיסוי המונהגים בישראל על השקעות נדלן, ההיבטים המשפטיים הנלווים להשקעה וכדומה. כיום, תוכלו להסתייע בשירותים מקצועיים המוענקים לכם על ידי חברות המתמחות בהשקעות שונות בנכסי נדל"ן שונים.

הטיפ השני שלנו למשקיעי הנדל"ן שביניכם הוא: התאמת אופי ההשקעה לצרכים הכלכליים שלכם. בדומה לכל תחום השקעה אחר, גם בענף הנדל"ן ההשקעה חייבת להתבצע בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם ובהתאם לצרכים הכלכליים שלכם בעקבות ההשקעה. לצורך כך, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם יועץ פיננסי המתמחה בתחום השקעות הנדל"ן, וזאת על מנת לבחון את כל אפשרויות המימון העומדות לרשותכם בכל הנוגע לרכישת הנכס. חלק גדול ממשקיעי הנדל"ן הישראליים, בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את כספם בנכסי נדל"ן כאלו ואחרים מעבר לים, וגם כאן, אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע מובילים המתמחים בכל היבטי השקעות הנדל"ן מעבר לים. בשל הריחוק הגיאוגרפי, השקעות נדלן מעבר לים נתפסות בעיני משקיעים רבים כהימור וסיכון גדול מדי עבור כספם, אך בדומה לכל תחום השקעות אחר, גם כאן- רק מי שמעז בגדול יכול להצליח בגדול!

אודות meytal